Mobilna obsługa księgowa

Sami odbierzemy Twoje dokumenty!

Pełen
zakres
usług

księgowych i kadrowo - płacowych

Posiadamy
19 lat
doświadczenia

zawodowego
w branży!

O Firmie

Consulting – mobilne biuro rachunkowe, oferujące dojazd do klienta na terenie Krakowa i okolic. Prowadzone przez księgową z ponad 19 letnim stażem pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, zajmujących się branżą budowlaną oraz developerską. Oferuje szeroki zakres usług księgowych, oraz kadrowo-płacowych a tym samym przejęcie obowiązków regulowanych przepisami podatkowymi, rachunkowymi czy o ubezpieczeniach społecznych. Dla Klientów Biura, to swoboda działania i całkowita gwarancja bezpieczeństwa.

 

Consulting Biuro Rachunkowe kładzie nacisk na dobre relacje i zadowolenie klienta, dlatego priorytetem jest dla nas Państwa komfort, swoboda działania w prowadzeniu działalności gospodarczej. Powierzając nam rachunki swojej firmy, zyskujecie czas na rozwój. To my przejmiemy obowiązki regulowane przepisami podatkowymi, rachunkowymi czy to ubezpieczeniach społecznych. Tym samym zyskujecie Państwo całkowitą gwarancję bezpieczeństwa. Consulting Biuro Rachunkowe posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności księgowo – finansowej.

 

Polisa PZU TPP nr 35782285, TPP nr 35997935, TPO nr 10262532. Korzystając z naszych usług:

  • zyskujecie czas i miejsce, oraz wykwalifikowaną kadrę,
  • przerzucacie część odpowiedzialności na nas,
  • uwalniacie się od żmudnych zadań związanych z księgowością, administracją, kadrami i płacami.

 

Dopasowując się do stale zmieniających się przepisów prawa i podążając za najnowszymi informacjami, bierzemy udział w szkoleniach i stale się kształcimy, posiadamy wiele certyfikatów.

 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 500206346 lub mailowo na adres: biuro@consulting-krakow.pl.